Prejsť na obsah

Sme štyri ženy, kamarátky, kolegyne. Sme pestré ako ročné obdobia, a predsa sa krásne dopĺňame. Spája nás nielen práca, ale aj láska k vínu, ktoré nám robí spoločnosť aj na divokých teambuildingoch.

Veronika je idea maker, kreatívna osoba, mama dvoch detí, neustále niečo vymýšľa, skúša a študuje. Je kreatívna telom aj dušou. Vymyslela Fewine, vytvorila mu logo, navrhla koncept, prvé etikety a strážila si tento nápad takmer dva roky. Najviac jej chutí z našich vín Darina, Rulandské biele a Ľudmila, Pesecká leánka.

Zuzana je cestovateľka a má túlavé topánky. V našom tíme pracovala už z rôznych kútov sveta, zaujíma sa o rôzne kultúry a náboženstvá. Jej vášňou sú charitatívne projekty. Zuzke najviac chutí Izabela, ríbezľové Frizzante a Terézia, Tramín červený.

Andrea je športovkyňa, neskrotná divožienka a intelektuálka. Venuje sa slowfasion, knihám, hudbe, športovým značkám, dizajnu, výžive a well-beingu, ale aj celkovej starostlivosti o krásu zvnútra aj zvonku. Jej jednoznačnou favoritkou je naša Ľudmila, Pesecká leánka.

Simona miluje tanec a jógu, je pracujúca mamina dvoch detí a oddaná manželka. Dáva nášmu tímu vyváženú rovnováhu, lebo pôsobí ako nežné žieňa, takže pri nej krotíme svoje vášne a robotnícke slovníky. A behá Spartana. Z našich vín má najradšej Teréziu, Tramín červený a Henrietu, Frankovku modrú rosé.

Na jednom takom stretnutí, za účelom práce, zábavy a prinášaní nových nápadov, vzniklo rozhodnutie, priniesť na trh vlastné víno, ktoré by malo pridanú hodnotu. Tou hodnotou je duša, ktorú sme vínu vdýchli prostredníctvom zaujímavých príbehov výnimočných žien, ktorých krstné mená zdobia naše etikety.

Náš nápad sme postupne rozpracovali, dali sme si záležať nielen na výbere vína, jednotlivých odrôd, ale aj na tom, kto vyrobí špecifické ilustrácie a grafiku pre ladné etikety. Pri každom kroku sme mysleli na ženy, ktoré naše víno budú piť a spoznávať príbehy našich hrdiniek a ďalších výnimočných a inšpiratívnych žien. Krok za krokom sme mysleli na vás.

Dúfame, že si toto víno vychutnáte v dobrej spoločnosti. Môžete ho darovať ako darček blízkej osobe, vypiť v páre, v partii alebo samy so sebou. Lebo každá z vás je ako my, výnimočná, unikátna: Žena s charakterom. Na vás, kamarátky!